Blog

One jeepers stood owing and narrow while among that orca thanks.

VAIKIŠKI NAMELIAI

Kiekviena auganti asmenybė svajoja apie individualią erdvę, kurioje galėtų realizuoti savo norus ir svajones. Vaikų žaidimo nemeliuose – aikštelėse yra galimybės pasinaudoti mini namelio teikiamomis galimybėmis, kurios suteikia šansą viduje susikurti tokius svajonių namus, kokių mažasis nori. Dėl sandarumo ir aukštos kokybės medžiagų namelis puikiai pritaikytas prie lietuviško klimato, tad net ir žiemos metu ten galima apgyvendinti senių besmegenių šeimą. Autentiško stiliaus nameliai, tai ne tik puiki vieta vaikams leisti savo laisvą laiką, tačiau tuo pačiu ir prisidėti prie individualaus sodo stiliaus. Esant poreikiui namelį galima nesunkiai įstiklinti ir nutiesti elektrą, kad jame būtų galima naudotis visapusiškomis funkcijomis.

Kodėl mediena gali būti nelygi?

Impregnuotos žaidimų aikštelės bei nameliai yra gaminami iš natūralios, neapdorotos žaliavinės medienos ir skirti naudojimui lauke. Šio tipo medienai būdingi nelygumai, kartais nedideli įtrūkimai, gali pasitaikyti šakų ar būti nedidelis šiurkštumas, kuris nesudėtingai pašalinamas šlifavimo (švitriniu) popieriumi.

Kodėl gali atsirasti dervų?

Mūsų produktai gaminami iš natūralios, žaliavinės medienos, kuri yra neapdorota. Natūralioje medienoje,
ypatingai eglės ar pušies, dažnai išsiskiria sakai. Jie gali išsiskirti iškart arba po kurio laiko – tai visiškai normalu šio tipo medienai. Sakai sureagavę su impregnantu gali būti tamsios spalvos, šios išskyros medienos kokybei bei ilgaamžiškumui neturi jokios neigiamos įtakos. Susidariusias išskyras galima lengvai pašalinti mechaniniu būdu, pvz. naudojant peilį arba cheminiu būdu, naudojant spiritinio pagrindo valiklį.

Kodėl gali atsirasti pelėsio ploteliai?

Žaidimų aikštelės bei nameliai gaminami iš natūralios žaliavinės medienos, kuri yra impregnuojama . Medienos paviršiuje gali atsirasti įvairių išskyrų bei nedidelių pelėsinės kilmės dėmelių, jos atsiranda dėl impregnavimo metu esančios itin didelės drėgmės o taip pat išsiskiriant natūralioje medienoje esantiems sakams bei kitoms medžiagoms reaguojant su impregnantu. Pastačius namelį ar žaidimų aikštelę leiskite medienai pilnai išdžiūti, ji pašviesės, o impregnanto ar pelėsinių dėmelių likučiai išnyks arba galėsite juos nesudėtingai nuvalyti spiritinio pagrindo valikliu. Neskubėkite dažyti medienos, leiskite jai pilnai išdžiūti, jei dažysite neišdžiūvusią medieną po kurio laiko gali atsirasti pelėsinės dėmelės. Šio tipo mediena yra pritaikyta naudojimui tik lauko sąlygomis, todėl jei planuojate namelį ar žaidimų aikštelę surinkinėti vėliau – medines dalis laikykite tik lauke arba itin gerai vėdinamoje patalpoje.

Kodėl paviršius gali būti šiurkštus?

Dar viena natūralios medienos ypatybė – ji gali būti šiek tiek šiurkšti ir nelygi. Nelygumai ir šiurkštumas yra vienas iš daugelio natūralios medienos ypatumų. Kadangi dauguma mūsų namelių yra gaminami iš žaliavinės, neapdorotos natūralios medienos, gali pasitaikyti nedidelių nelygumų ar šiurkščios medienos plotelių. Juos nesudėtingai galima pašalinti šlifavimo (švitrinio) popieriaus pagalba.

Kodėl medienoje gali būti įtrūkimai?

Natūrali, neapdorota žaliavinė mediena yra gyva ir nuolat kintanti priklausomai nuo aplinkos veiksnių. Lijant lietui mediena absorbuoja vandenį, o esant sausam orui – drėgmė išsiskiria iš medienos, todėl natūrali mediena nuolat kinta – plečiasi ir traukiasi. Dėl šios priežasties, tokio tipo medienoje dažnai atsiranda įžambiniai įtrūkimai – panašius procesus galite stebėti visuose statiniuose iš tokio tipo medienos, pvz. įvairiose medinėse pavėsinėse, rastiniuose nameliuose ir pan. Natūralioje medienoje tai dažnai pasitaikantis dalykas. Šio tipo įtrūkimai konstrukcijos tvirtumui neturi jokios reikšmingos įtakos, o jei jie atsiranda itin dideli – medines dalis pakeičiame naujomis. 

Kokiais dažais dažyti?

Medinius namelius ar žaidimų aikšteles galite dažyti bet kokiais Jūsų pasirinktais dažais, kurie tinkami medienai. Specialių reikalavimų nėra. Jei įsigijote namelį, kuris nėra impregnuotas, rekomenduotume rinktis
dažus su impregnantu arba atskirai impregnuoti prieš dažymo procesą. Tam, kad dažai gerai įsigertų į medieną bei spalva būtų sodri, rekomenduojame namelį dažyti bent 2 kartus – medieną padengus
pirmu dažų sluoksliu, leiskite dažams pradžiūti ir tuomet galite dažyti dar kartą.

Write a Reply or Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.